Friday, December 2, 2022
HomeUncategorizedKjo është gruaja bukuroshe e Naser Rafunës

Kjo është gruaja bukuroshe e Naser Rafunës

Naser Rafuna është ndër aktorët më të dashur për publikun.

Jo shpesh ai ka ndarë imazhe me familjarët, duke e mbajtur kështu jetën private larg syrit të publikut.

Së fundi aktori ka qenë i ftuar në një aheng familjar bashkë me gruan dhe djalin e tyre.

Nuk e paskemi ditur, por kaq zonjë dhe bukuroshe qenka bashkëshortja e Naserit.

<img src=”http://gazet1.press/wp-content/uploads/2022/07/naser_rafuna_293137566_194216552938834_6777828360380928739_n-1-1021×1024-1-300×300.jpg” alt=”” width=”300″ height=”300″ class=”alignnone size-medium wp-image-1095″ />

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments